ایجاد حساب کاربری

*

*

*

*

*

*

رمز عبور را فراموش کرده اید ؟

*

پرینتر سه بعدی NX1


هم رسان: پرینتر جدید سه بعدی (3D) با سرعت بالا توسط شرکت NEXA3D معرفی شد.
به گزارش هم رسان، نام این محصول NX1 است

تاریخ خبر:94/9/17  

و به کاربران اجازه میدهد در عرض چند دقیقه به پرینت اشیاء بپردازند. در مدلهای قبلی این کارگاهی تا چند ساعت طول میکشید. با استفاده از فناوری جدید و احتمالاً انقلابی Sublayer Photocuring (LSPc)، NX1 با وضوح بالا 3D و کیفیت حرفه ای، به پرینت اشیاء می پردازد. پلت فرم جدید NX1،
از یک سیستم مغناطیسی منحصربه فرد در این رزین پرینتر استفاده کرده است.  


رزین پرینتر NX1 سه بعدی به منظور جذب سرمایه مردمی به مبلغ 160 هزار دلار وارد وبسایت کیکاستارتر شده تا بتواند از این طریق وارد مرحله تولید شود. شما میتوانید عملکرد این پرینتر را در فیلم تبلیغاتی زیر مشاهده نمایید. سازندگان آن در مورد ویژگیهای NX1 و سرعت باورنکردنی این سیستم پرینت سه بعدی میگویند: «به لطف فناوری ™ LSPc ما، NX1 در تجربه چاپ سه بعدی انقلابی به پا کرده و مدت زمان موردنیاز برای پرینت را از چند ساعت به چند دقیقه تبدیل کرده است. پرینت باکیفیت حرفه ای و با وضوح بالا 3D حالا در دسترس همه است. دیگر انتظار برای چندین ساعت را فراموش کنید.NX1 می تواند با سرعت باورنکردنی، 1 اینچ (25.4 میلیمتر) ارتفاع را در حدود 3 دقیقه چاپ کند.
 با NX1، هر کس میتواند ایده های خود را ظرف چند دقیقه به واقعیت تبدیل کند. NX1 اولین پرینتر سه بعدی دسکتاپ است که به گونه ای طراحی شده که یک تجربه جدید چاپ سه بعدی را ارائه میدهد و به دقت فوق العاده و عملکرد بالای خود می بالد.»
این پرینتر سه بعدی در وبسایت کیکاستارتر به قیمت 1399 دلار قابل پیش خرید است.

بالا